A 2018/19-es tanévtől az óvodai és iskolai szociális segítő szolgáltatás is elérhető intézményünkben.

A szakember az Óbudai  Családi Tanácsadó és Gyermekvédelmi Központ munkatársaként látja el jogszabályban meghatározott tevékenységét. Az óvodai és iskolai szociális segítő szolgáltatás a gyermek veszélyeztetettségének megelőzése érdekében a szociális segítő munka eszközeivel támogatást nyújt a köznevelési intézménybe járó gyermeknek, a gyermek családjának és a köznevelési intézmény pedagógusainak.

Intézményünk óvodai és iskolai szociális segítője: Mesterházy Mónika

Ügyeleti időpont: páratlan hét kedd 14.00-16.00 h (a terem elérhetőségét célszerű lenne feltüntetni)

Szülők részéről előzetes bejelentkezés szükséges!

Telefon: +36 70 685 2033

E-mail: mesterhazy.monika@kszki.obuda.hu

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>