Szabó Magda születésének 100. és halálának 10. évfordulója alkalmából a Szabó Magda Szellemi Örökségéért Alapítvány drámaversenyt írt ki iskolák számára az írónő műveinek alapján készült előadásokra. Iskolánk dráma köre az Abigél című regény részletét adta elő a Marczibányi Téri Művelődési Központban megrendezett fesztiválon. A zsűri elnöke Piros Ildikó színművésznő volt. A megmérettetésen 7 induló -köztük művészeti tagozatos iskolák- közül az EZÜST ÉRMET nyertük meg, és BIASCO ROZALINDA ÉS TAKÁCS LUCA KÜLÖN DÍJAT is kaptak kiemelkedő alakításukért. Nagyon nagyon büszkék vagyunk! Szívből gratulálunk!

Íme a szereposztás:

Vitai: Takács LucaÁgnes

Torma: Rozalinda Biasco

Zsuzsanna: Januska Anita

Kőnig: Benedek Peter

Torma Gedeon: Juhász Botond

Kalmár: Kocsis Máté

Gigus tanárnő: Kraxner Dóra

A forgatókönyvet írta és rendezte: Szontagh Pál

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Contact Us